Samodzielna Firma

Spraw, aby Twoja firma działała samodzielnie! 

Zajrzyj do środka kursu - kliknij poniżej:

Firma z procedurami jest jak samolot z autopilotem. Ty też możesz go mieć!

Kurs Samodzielna Firma to:
Nielimitowany dostęp do całego kursu wraz z bonusami.
Lekcje w formie video wraz z przykładami i ćwiczeniam

Czas trwania
3 godziny

Cena brutto 737 zł
(z 23% VAT)

Co dokładnie znajdziesz w kursie Samodzielna Firma:

Dla kogo jest kurs "Samodzielna firma"

“Ten kurs zwraca się i zarabia po pierwszym użyciu”

Unikalność kursu "Samodzielna firma"

Uczysz się od praktyka.

Kurs został stworzony według autorskiego systemu, który powstał na bazie wiedzy i 11 lat doświadczeń mojej międzynarodowej pracy. 

Współpracując z firmami różnej wielkości z ponad 30 różnych branż zauważyłam pewną prawidłowość w kolejności tworzenia narzędzi tak, aby były one efektywne i czytelnie dla każdego bez względu na zajmowane stanowisko czy poziom kompetencji. 

Małgorzata Wierzbicka

Opinie uczestników kursu Samodzielna Firma "na gorąco"!

Historia Pani Barbary – wlaścicielka sieci sklepów spożywczych:

Na kursie ,,Spraw by Twoja Firma działała samodzielnie” znalazłam się poszukując sposobów rozwiązywania co rusz to nowych problemów z pracownikami.

Pomimo, że firmę prowadzę od 30 lat (zatrudniam ok 80 osób) pojawiły się w obecnych czasach co najmniej dziwne podejścia pracowników (zwłaszcza nowych) do pracy.

Ciągłe przyjmowanie i zwalnianie się pracowników stało się zmorą mojej firmy. Zaczęłam więc zastanawiać się nad sposobem dotarcia do powodów takiego ich postępowania.

Dzięki temu natknęłam się na ten kurs i to pozwoliło mi spojrzeć na problem z innej perspektywy. W tym kursie krok po kroku jest pokazane jak przygotować się do rekrutacji, wdrażać pracownika na nowym stanowisku, jak łatwo i przejrzyście pokazać mu co i jak ma robić.

Pani Małgorzata podaje wiele informacji jak dotrzeć do wspólnego zaangażowania całej załogi, dzięki temu w naszej firmie wspólnie tworzyliśmy odpowiednie procedury, mapy procesowe pozwalające bardzo szybko uczyć nowych pracowników.

Pracy w firmie było wiele, niemniej efekty są widoczne mamy wytyczone jasne drogi co, jak robić, do kogo raportować i jakich wyników się spodziewać. Teraz nie tracimy już wiele czasu i pieniędzy na naukę nowo przyjętego pracownika – parę dni i jest przygotowany.

W obecnych czasach firma bez ścisłe ustalonych procesów, norm , procedur może mieć problem na rynku pracy. Nam to nie grozi.

Dziękuję i polecam szkolenie ,,Spraw by Twoja Firma działała samodzielnie” Małgorzaty Wierzbickiej.

Szczegółowy plan kursu
Kliknij na temat aby zobaczyć szczegóły

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

Kurs "Samodzielna firma" zawiera certyfikat

Małgorzata Wierzbicka

Od ponad 11 lat zawodowo zajmuje się tworzeniem procedur.

W pracy korporacyjnej podróżowała pomiędzy Francją, a Indiami kopiując procesy w międzynarodowych firmach i przenosiła je między tymi krajami.

W Polsce od prawie 5 lat konsultuje, szkoli i pomaga usprawnić firmy od jednoosobowych po duże zatrudniające ponad 200 pracowników.

Pomogła już ponad 160 firmom uprościć ich pracę.

0

lat praktyki

+ 0

obsłużonych branż

+ 500

godzin szkoleniowych rocznie 

Pełna GWARANCJA przydatności tego kursu dla Twojej firmy.

Jestem tak pewny tego szkolenia, że wprowadziłem 7-dniową gwarancję stysfakcji. Albo to szkolenie w 100% Cię zadowala, albo wystawiam korektę i otrzymasz zwrot pełnej zapłaty bez zadawania pytań

Czas trwania
3 godziny

Cena brutto: 737 zł
(z 23% VAT)