Widok

Książka o tym, jak zmienić firmę w maszynę do zarabiania pieniędzy, nawet jeśli dotychczas finanse firmowe, excel czy księgowość były Ci obce. Dostępna w wersji drukowanej, cyfrowej i w pakiecie.

115.00

PLN

Zamów

Zestaw 8 narzędzi w formie plików excel (google) z instrukcjami wideo i aktualizacjami! Kliknij aby poznać szczegóły!

197.00

PLN

Zamów

Najważniejszy element prowadzania firmy. Pliki z instrukcjami wideo, aktualizacjami i opcją dopasowania do specyfiki firmy. Uzupełnione cyklicznymi webinarami! Kliknij aby poznać szczegóły!

od

890.00

PLN

Zamów

Pełen schemat planowania rozwoju firmy w zakresie marki, marketingu i sprzedaży, procesów i skalowania. Uzupełnione cyklicznymi webinarami! Kliknij aby poznać szczegóły!

1 190.00

PLN

Zamów

Schemat zatrudniania, wdrażania, wynagradzania i zarządzania pracownikami. Kurs uzupełniony cyklicznymi webinarami! Kliknij aby poznać szczegóły!

1 190.00

PLN

Zamów

Kurs samodzielnej oceny kondycji finansowej firmy i dobrania optymalnej formy opodatkowania. Opcja optymalizacji podatkowej. Pliki z instrukcjami wideo i aktualizacjami. Kurs uzupełniony cyklicznymi webinarami! Kliknij aby poznać szczegóły!

470.00

PLN

Zamów

Schemat zapanowania nad stresem i kontrolowania emocji. Pełna struktura prowadzenia ciekawych wystąpień dla grona kilku do kilkudziesięciu słuchaczy! Kliknij aby poznać szczegóły!

1 190.00

PLN

Zamów

Kurs z plikami i schematami: struktura, mapy procesów i firmy, listy kontrolne, opisy stanowisk i zakresy obowiązków! Kliknij aby poznać szczegóły!

737.00

PLN

Zamów

Pakiet 6 kursów do samodzielnego opracowania marketingu internetowego własnej firmy. Idealny na zakup dla pracownika! Kliknij aby poznać szczegóły!

1 470.00

PLN

Zamów

 Komplet umiejętności przekonywania bez wciskania, który z powodzeniem stosuję od ponad 15 lat. Techniki komunikacji oparte o NLPO i język perswazji.

1 190.00

PLN

Zamów

Konkret, gotowe rozwiązania i praktyczne podpowiedzi! Webinary edukacyjne dla moich klientów! Kliknij i sprawdź tematy oraz terminy najbliższych spotkań! Nie musisz kupować tego kursu - wystarczy Ci książka!

300.00

PLN

Zamów

Masz jakiekolwiek pytania? Nie wiesz co wybrać? Napisz na kontakt@adamgrzesik.pl lub zadzwoń: 516 011 641


Strona powstała dzięki narzędziu: WPIdea [KLIKNIJ] po więcej


Copyright © 2020 https://adamgrzesik.pl


Regulamin sklepu: https://vod.adamgrzesik.pl/regulamin/


Polityka Prywatności: https://vod.adamgrzesik.pl/polityka-prywatnosci-strona-vod-adamgrzesik-pl/


Regulamin Lead Magnet https://vod.adamgrzesik.pl/regulamin-lead-magnet-sklepu-vod-adamgrzesik-pl/


Regulamin programu partnerskiego: https://vod.adamgrzesik.pl/regulaminpp/